Alingsås Vintertour 2016-2017
Alingsås Vintertour 2016-2017

Nolhaga / Dam5 bästaOktoberNovemberDecemberJanuariFebruariMarsApril
SpelareAntalSnittKast18152229512192631017243171421284111825411182518152229
Ny +++++++++++++++++++++++++++++++

Nolhaga / Junior5 bästaOktoberNovemberDecemberJanuariFebruariMarsApril
SpelareAntalSnittKast18152229512192631017243171421284111825411182518152229
Ny +++++++++++++++++++++++++++++++

Nolhaga / Open5 bästaOktoberNovemberDecemberJanuariFebruariMarsApril
SpelareAntalSnittKast18152229512192631017243171421284111825411182518152229
1Olle Samuelsson1454.2271++56+++++5655+++++++57575865575455+5157++6867
2Magnus Flank654.4272+++++++++++++++++++++57++49++54566656
3Anders Lindgren962.4312++++63+++6966+++++++++65++++6461706559++
4Ragnar Lagergren562.6313++++64+++6164+++++++++++++++66++++58
5Peter Jansson86331564+++68+++++++++++++++++++6764656264+61
6Manne Hedqvist865325++++++++++++++++++++++6270716865676371+
7Crister Kämpsten665.4327++67++++++64+++++++++++666763+71+++++
8Dennis Augustsson768.6343++7466++++71++++++++++72+++++65++6974+
9Johan Davidsson455.25221+++++++++++++++++++54++51+++++5759+
10Inge471.25285++++++++++++++++++++++7670++69++70+
11Kristian Bengtsson351153++++++++++++++++++++++5051+52+++++
12Oskar Johansson359.33178++++++++++++++++++++++++6060++++58
13Per Ringborg367201++65+65++++71+++++++++++++++++++++
14Ulf Karlsson384.67254++87++++++++++++++++++++++++++7988
15Stellan Modigh259.5119+++++++++++++++++++++++6158++++++
16Jonte262124+++++++++++++++++++++++61+63+++++
17Nicklas Rydström271142+++++++++++++++++++++++++++72++70
18Henrik Bergqvist274.5149++++++++++++++++++++++++++75++74+
19Alec Skandras276.5153+++++++++++++++++++++++++++++7776
20Kicken Modigh15858+++++++++++++++++++++++58+++++++
21Tommy Palokangas15959++++++++++++++++++++++59++++++++
22Albert Alvén16161+++++++++++++++++++61+++++++++++
23Jonas Thorn16464+++++++++++++++++++++++++64+++++
24Svante Möller16767++67++++++++++++++++++++++++++++
25Jörgen Persson16868++++++++68++++++++++++++++++++++
26Kim Arvidson17272++++++++++++++++++++++72++++++++
Jimmy Svensson17272++++++++++++++++++++++++++++72++
28Pär Arvidsson17474++++++++++++++++++++++74++++++++
Jesper Persson17474++++++++74++++++++++++++++++++++
30Mikael Stahre17878++++++++++++++++++++++++++++++78
Ny +++++++++++++++++++++++++++++++